Dodano dnia: 18.09.2018 o godz: 9:25 | Numer ID: 7848
Link nie działa/spam ?

Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety | Biosna™

W biosna. pl uważamy, że najlepsza pielęgnacja skóry to rodzaj pielęgnacji, który jest głębszy niż skóra. Nie tylko po to, abyśmy wyglądali lepiej, ale abyśmy czuli się i działali lepiej. To jest opieka, dobre samopoczucie i poczucie własnej wartości, dbałość o wybory, które podejmujemy, wartości, które szanujemy i dbałość o ślad ekologiczny, który zostawiamy.

Dla ludzi często zamkniętych w sobie i samotnych to co jest w środku zawsze było ważniejsze od tego jak wyglądamy. Dlatego nalegamy na naprawdę skuteczne składniki, uczciwe roszczenia co do działania, przyjazne dla środowiska opakowanie, opiekę, pasję i szacunek.

Przez tysiące lat nasz klimat ewoluował i rosną w nim rośliny o niezwykłych właściwościach. Te głębokie korzenie, gorzkie liście i sękate szczeka wyleczyły rany i uratowały życie. A ciężko zdobyta wiedza i mądrość przeżycia, przekazywana z matki na córkę, z ojca na syna, jest nadal we krwi. Teraz w XXI wieku staramy się udowodnić, że natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy. Badamy legendy o leczniczych ziołach pod przenikliwym spojrzeniem lekarzy w ostrym świetle laboratoriów naukowych. W naszej niekończącej się próbie odkrycia więcej tego co natura nadal kryje, walidacja naukowa jest koniecznością dla każdego z naszych wybranych składników i ostatecznych kosmetyków czy suplementów diety. Często niedostatek zasobów i światła słonecznego uczynił nas doskonałymi perfekcjonistami skupionymi na detalach, designie, a przede wszystkim na jakości.

Dla nas luksus oznacza nasze dzikie lasy i żyzną glebę. Nasze morza i rozległe, piaszczyste wybrzeża, gdzie siedzimy samotnie patrząc na cud natury. Nasze stare drewniane wiejskie domki, oddalone od siebie o kilometry. Luksus sezonów z naszymi złotymi jesionami, kryształowymi zimami, upragnionymi źródłami i boleśnie krótkimi latami. Luksus surowych, czystych i cennych naturalnych składników dopracowanych do ich najwyższego potencjału działającego na naszą skórę i organizm.

Szczegóły strony https://biosna.pl:

Komentarze do strony: https://biosna.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://biosna.pl

Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety | Biosna™
Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety | Biosna™
Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety | Biosna™
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

rolety (14), kraków (43), uroda. (16), sport (18), Poznań (30), darmowy katalog stron (14), odchudzanie (29), adwokat (18), projektowanie stron (15), zdrowie (39), wrocław (47), wizytówki (18), aranżacja wnętrz (17), kredyty (24), fotografia (22), biznes (17), zdjecia (14), dieta (16), agencja reklamowa (14), Warszawa. (29), Lodz (22), meble (29), odzież (17), ogloszenia (19), uroda (29), strony internetowe (26), kredyt (15), kominki (14), wesele (20), katowice (14), pożyczki (26), blog (36), turystyka (22), wroclaw (47), Bydgoszcz (14), seokatalog (21), projektowanie (15), finanse (18), plakaty (14), hotele. . (18)