Dodano dnia: 20.11.2020 o godz: 20:59 | Numer ID: 9344
Link nie działa/spam ?

Maseczki ochronne..

Druga fala epidemii koronawirusa dotarła także do Polski. Podczas gdy ilość dziennych zachorowań mocno poszła w górę, rząd Polski zadecydował na wprowadzenie mocniejszych obostrzeń w celu zatrzymania przyrostu nowych przypadków. W związku z tym od 10 października w całej Polsce trzeba zakładać maseczkę ochronną na zewnątrz. Jednak są wyjątki, gdzie zatem nie musimy jej nosić?

Strefy

Rząd wprowadził podział Polski na trzy strefy: zieloną, żółtą i czerwoną. Przynależność do danej strefy wynika z ilości zakażonych w danym powiecie. Takie działania. Je przyniosły pożądanych efektów ponieważ zakażonych przybywało. W związku z tym rząd zdecydował o rozszerzeniu strefy żółtej na cały kraj.

Zasady w strefie żółtej

W strefie żółtej obowiązują nowe obostrzenia. Najważniejszym nakazem jest noszenie maseczek również na świeżym powietrzu. Od 10 października na weselach może przebywać nie więcej niż 75 osób, a w restauracjach na każdego klienta musi przypadać 4m kwadratowe.

Mandaty za nie przestrzeganie przepisów

Jeśli osoba nie będzie miała maseczki i odmówi jej założenia, wtedy może zostać ukarana mandatem w wysokości do 500 zł. Z nakazu noszenia maseczki zwolnione są osoby które mają zaświadczenie.

Zachęcamy jednak do noszenia maseczek. W ten sposób chronimy siebie i innych. Wysokiej jakości maseczki ochronny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony https://www.tjsanitizer.pl:

Komentarze do strony: https://www.tjsanitizer.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://www.tjsanitizer.pl

Maseczki ochronne..
Maseczki ochronne..
Maseczki ochronne..
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: