Dodano dnia: 09.11.2012 o godz: 17:08 | Numer ID: 2858
Link nie działa/spam ?

Pomoc psychologiczna online - akcja Poradni Osobistej

Zdarza się czasem, że kiedy ktoś bliski ma kłopoty, my jesteśmy bezsilni. Chcemy ją / go wesprzeć, ale nie potrafimy, nie mamy kompetencji albo właściwego podejścia. Nie trzeba jednak od razu składać broni. Poradnia Osobista, czyli psycholog online, proponuje użytkownikom ciekawą naszym zdaniem ofertę.
Może nawet sami przez to przeszliśmy? Zasugerowaliśmy komuś bliskiemu, że dobrym rozwiązaniem byłaby psychoterapia. Napotkaliśmy niestety silny opór. Nie powinniśmy być za bardzo zdziwieni, gdyż jest to niezwykle delikatna materia. Sugestia taka często wiąże się ze złym odbiorem i może spowodować reakcję odwrotną do zamierzonej, a duma odbiorcy sprawić może, że włączy się w niej mechanizm obronny i z naszych planów nie wyjdzie nic konkretnego.
Poradnia Osobista wychodzi naprzeciw takiego rodzaju dylematom. Serwis umożliwił podarowanie bliskim z problemami osobistymi możliwości konsultacji ze specjalistą-psychologiem przez Internet. Oferta Poradni to pakiet trzech odpowiedzi eksperta na wiadomości wysyłane przez system wewnętrznej poczty. Dodatkowo warto skorzystać dodatkowo z promocji cenowej w porównaniu do cen za pojedyncze konsultacje. Szczegóły całej akcji znajdziemy na podstronie „Pomocna dłoń”.
Twórcy Poradni Osobistej chwalą się, że pierwsze reakcje użytkowników są pozytywne. Ciekawe jest przy tym, że spora część osób „obdarowanych” poradami psychologa online początkowo odnosi się do tego z rezerwą, jednak po jakimś czasie decyduje się skontaktować z psychologiem i opisać mu swój problem. Co więcej, znaczna część z nich wraca do kontaktu z psychoterapeutą i kontynuuje współpracę.
Jak się więc może wydawać, inicjatywa Poradni Osobistej ma szansę okazać się strzałem w dziesiątkę. Możemy dzięki niej wyciągnąć pomocną dłoń do drugiej osoby w potrzebie, a także na przyczynić się do dalszej popularyzacji tej formy kontaktu z psychologiem i psychoterapeutą.

Szczegóły strony www.poradniaosobista.pl:

Komentarze do strony: www.poradniaosobista.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.poradniaosobista.pl

Pomoc psychologiczna online - akcja Poradni Osobistej
Pomoc psychologiczna online - akcja Poradni Osobistej
Pomoc psychologiczna online - akcja Poradni Osobistej
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

odzież (17), strony internetowe (26), wesele (19), projektowanie stron (15), blog (36), agencja reklamowa (14), kalendarze (14), Warszawa. (28), kredyty (24), seokatalog (21), katowice (14), ogloszenia (19), zdrowie (39), projektowanie (15), meble (29), kraków (41), uroda. (15), zdjecia (14), pożyczki (26), dieta (16), sport (18), wrocław (47), aranżacja wnętrz (17), rolety (14), Poznań (30), adwokat (18), fotografia (22), uroda (28), Bydgoszcz (14), darmowy katalog stron (14), turystyka (22), hotele. . (18), odchudzanie (29), kominki (14), biznes (17), kredyt (15), wroclaw (47), Lodz (22), finanse (18), wizytówki (18)