Dodano dnia: 07.09.2019 o godz: 13:41 | Numer ID: 8342
Link nie działa/spam ?

Powiększanie ust u Kobiet i Mężczyzn

Powiększanie ust – czy to ma sens? Małe usta.

Wiele kobiet uskarża się, że nie podobają się ich własne usta. Powodów takiego stanu rzeczy bywa wiele. Najczęściej jest to uwarunkowanie wrodzone, czyli tacy rodzimy się… Często też są to przyczyny wtórne, np. głównym powodem w tym zakresie, że nasze usta wydają się małe jest po prostu fakt, że przytyliśmy kilkanaście albo kilkadziesiąt kilogramów. Usta nie tyją, twarz tak, więc zmienia się owal, proporcje i w finalnym efekcie nasze usta wydają się małe. Na odwrót jest u osób szczupłych, czyli im szczuplejsza osoba, ściśle twarz tym usta wydają się większe.


Sposoby na powiększenie ust.

Najprostszym sposobem jest wyrazista szminka z efektem maksymalnego błyszczenia. Trochę to oszukańczy sposób, jednak bardzo skuteczny i nieinwazyjny pod żadnym pozorem – zwłaszcza jak szminką „wyjedziemy” nieco poza kontur czerwieni wargowej. Plusem takiego działania jest tez fakt, że możemy bezkarnie do woli kombinować z naszymi ustami. Co jednak ten sposób jest nieskuteczny, albo makijaż ulega rozmyciu burząc początkowy efekt a najmniej oczekiwanym tego momencie? – o tym jest dalsza część tego artykułu.


Makijaż permanentny czerwieni wargowej.

To coś o czym pisaliśmy wyżej, czyli taka trwała szminka o kolorze wybranym przed procedurą zabiegową u kosmetologa. Osoba wykonująca zabieg mozolnie i pracowicie punkt po punkcie podaje barwnik w czerwień wargową, tak aby uzyskać zamierzony końcowy efekt. Ważne jest prawidłowe wykonanie konturu ust, czyli zewnętrznej krawędzi, w sumie to kluczowy element, jeżeli jest źle wykonany usta będą krzywe, albo nie będzie efektu powiększenia w wyniku lekkiego podania barwnika poza naturalną przestrzeń czerwieni wargowej.

Zapraszamy do kontaktu drogą e-mail bądź telefonicznie! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości tyczące się powiększania ust :)

Szczegóły strony gabinet-estetyczny.pl:

Słowa kluczowe

Komentarze do strony: gabinet-estetyczny.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę gabinet-estetyczny.pl

Powiększanie ust u Kobiet i Mężczyzn
Powiększanie ust u Kobiet i Mężczyzn
Powiększanie ust u Kobiet i Mężczyzn
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

darmowy katalog stron (14), zdrowie (39), odchudzanie (29), agencja reklamowa (14), aranżacja wnętrz (17), wroclaw (47), katowice (14), wizytówki (18), sport (18), seokatalog (21), biznes (17), zdjecia (14), kredyty (24), hotele. . (18), strony internetowe (26), meble (29), adwokat (18), turystyka (22), Poznań (30), projektowanie stron (15), wesele (20), dieta (16), blog (36), kraków (43), plakaty (14), Warszawa. (29), uroda (29), pożyczki (26), odzież (17), Bydgoszcz (14), uroda. (16), rolety (14), Lodz (22), wrocław (47), kredyt (15), projektowanie (15), kominki (14), fotografia (22), ogloszenia (19), finanse (18)