Śląskie Regionalne Podkategoria: Śląskie


 • Miasto Sosnowiec

  Miasto Sosnowiec

  Nowoczesny vortal informacyjny dla wszystkich powiązanych z wspaniałym miejscem Śląska którym jest Sosnowiec. Społecznościowy portal umożliwiający każdemu użytkownikowi edytowanie wydarzeń i poszerzanie bazy atrakcyjnych i użytecznych lokalizacji na terenie Sosnowca.

  Sprawdź sam, masz solidną firmę, potrzebujesz dodać ogłoszenie, masz ważną wiadomość, słyszałeś o intrygującej imprezie, chcesz pochwalić swoimi zdjęciami?

  Zapraszamy! ...

  Data dodania: 22.12.2010 o godz: 13:34    

 • Restauracja Sztygarka

  Restauracja Sztygarka

  Blisko centrum Katowic zlokalizowany jest nietypowy śląski kompleks budynków użyteczności publicznej Sztygarka. W odrestaurowanych i z dużym rozmachem wyposażonych dawnych obiektach mieszczących się na terenie dawnej kopalni „Prezydent” w Chorzowie utworzona została kompozycja składająca się z wielu składników powodujących u odwiedzających ją same pozytywne emocje.
  Restauracja Chorzów, którą symbolizuje mieszcząca się w kantynie dla inżynierów i szty ...

  Data dodania: 31.03.2018 o godz: 18:26    

 • Stylowe meble ogrodowe z metalu

  Stylowe meble ogrodowe z metalu

  Często nie zdajemy sobie sprawy jak istotną rolę pełnią w przydomowym ogrodzie stylowe meble.
  Jak niezwykle istotne w ogrodzie uświadamiamy sobie dopiero wówczas gdy zaczynamy z nich korzystać, kiedy jesteśmy np. zmęczeni długim spacerem czy długim i męczącym dniem w pracy. Zazwyczaj wtedy meble ogrodowe są tak ważne. Zawsze powinno być tak, że kiedy korzystamy z mebli ogrodowych powinniśmy odczuwać komfort, bo przecież są po to by wspomagać nasz odp ...

  Data dodania: 04.06.2018 o godz: 10:42    

Śląskie - nowa strona:

Wpisz adres dodawanej strony www Adres: