Dodano dnia: 26.11.2016 o godz: 19:47 | Numer ID: 6708
Link nie działa/spam ?

Programy graficzne, wdrożenia IT - Network Masters

Firma nasza zajmuje się szkoleniami z grafiki komputerowej takimi jak Adobe InDesig, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop czy CorelDraw.

W skład naszych szkoleń wchodzą również szkolenia z zarządzania projektami takie jak MS Project 2013 i 2016 oraz zarządzanie usługami IT zgodnie z dobrymi praktykami ITIL.

W naszej ofercie mamy także automatyzację pracy:

Praca biurowa jest jednym z tych rodzajów aktywności zawodowej, który wymaga czynnego udziału człowieka, również w pracy z komputerem. Jednakże każdy proces, który jest powtarzalny, można zautomatyzować, usprawniając tym samym pracę naszą i naszych pracowników.
Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy w oparciu o wykorzystanie między innymi: MS Excel, MS Access, VBA, . Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP oraz wszystkim tym, dzięki czemu automatyzacja pracy, będzie ściśle dopasowana do wymogów i specyfiki w Państwa przedsiębiorstwie.

Szczegóły strony www.networkmasters.pl:

Komentarze do strony: www.networkmasters.pl

  • Sławomir napisal(a):
    Data dodania: 08 01 2018 (raport)

    Wysłaliśmy 3 pracowników na szkolenie z Corela. Dostaliśmy profesjonalnie przygotowane materiały oraz świetnie zrealizowane szkolenie. Dodatkowo otrzymaliśmy rabat na następny kurs z którego na pewno skorzystamy.

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.networkmasters.pl

Programy graficzne, wdrożenia IT - Network Masters
Programy graficzne, wdrożenia IT - Network Masters
Programy graficzne, wdrożenia IT - Network Masters
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: